| InstinctPr3ciS a întrebat:

POWER POINT!
Deci happy Cand copiez de pe Wikipedia ceva in power point imi arata scrisul ala cu albastru cum e pe wiki (acela care daca dai click pe el te duce la cuvantul respectiv ) si nu stiu cum sa fac sa nu mai aparat... stiam ca ceva cu CTRL +...?

Astept raspunsurile voastre MS!happy

Răspuns Câştigător
| jeek0 a răspuns:

Selecteaza linkul dai click dreapta remove hyperlink. merge in word

5 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

Schimbi culoarea scrisului in power pointlaughing, daca tot vrei o scurtatura cu CTRL+ apasa pe ctrl+a, select all, selectezi totul si faci scrisu negru.

| InstinctPr3ciS explică (pentru katalyn27):

RASPUNS ERONAT!
Am incercat asta inainte sa pun intrebarea, daca vrei sa te convingi incearca si tu!winking

| Mădă0611 a răspuns:

Cand pui textul, iti apare in coltul din dreapta jos un dosar, dai click pe el si alegi "keep text only".

| jeek0 a răspuns:

Iti arata asa pentru ca e link. la ctrl + click te duce pe linkul respectiv.deci ce incepe cu www sau http va fi albastru. in word la fel

| InstinctPr3ciS explică (pentru jeek0):

laughing) Asta zic si eu frate, dar cum fac sa scap de aia? Ca o profesoara mi-a aratat nu stiu cum Ctrl+... nu stiu ce si am uitat!

| jeek0 a răspuns (pentru InstinctPr3ciS):

Selecteaza linkul dai click dreapta remove hyperlink. merge in word