| RapperulLucy a întrebat:

Prieteni, am o problema cu boxele inca de ieri.Sunt bagate in mufa Jack acolo unde trebuie in unitate, pun o melodiie pe PC sa cante, dau pe iconita cu acel,, difuzor" din bara, si vad acea linie ca sare, semn ca muzica merge.
Insa in boxe nu se aude nimic, am bagat castile, am facut test pe boxe cu telefonul si mergeau. Un sfat va rog mult! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Instaleaza din nou placa de sunet, poate e o problema.

| BlackCatDesignHD a răspuns:

Poate e vreo problema cu placa de sunet, incearca sa te joci si cu setarile de sunet din Control Panelwinking

| INNORATUL a răspuns:

I just got a Minecraft premium card code for free! :D http://freeminecraftgiftcode.net