| maniac a întrebat:

Prince of Persia The Forgotten Sands nu se poate juca si pe 512 mb ram? stiu ca cere 1gb dar oare merge eu am incercat si imi arata ca am tot la sistem requimets in afara de ram care avea un x in rest tot bif si nu se deschidea adica intram in meniu dar cand ii dadeam play imi aparea cum se incarca si ramanea asa. dau FUNDA cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| sergiu2525 a răspuns:

Tu duci lipsa de rami asa-i? de ce nu-ti cumperi o placuta de 512 sa nu te mai stresezi? nu e mult, si le gasesti si second hand

1 răspuns:
| sergiu2525 a răspuns:

Ai incercat sa dai grafica la minim? daca tot nu indeplinesti cerintele.