| spintEE a întrebat:

Problema combofix... Aveam o problema, cand deschideam calculatorul dura cam 2 minute pana imi apareau iconurile si bara de start deci pur si simplu nu puteam face nimic decat sa astept sa ma uit la poza de fundal, apoi am citit pe diferite site-uri ca unii au rezolvat cu combofix problema. Am incercat cu combofix (nu am rezolvat problema) dar in plus mi-a disparut recycle bin dupa desktop ( mentionez sa spun ca nu apare la customize desktop pentru a-l bifa) nu-mi mai apare nici search la calc etc. Nu stiu cum sa revin la normal, am incercat un system restore si nimic sad

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul, si iti recomand sa-ti instalezi Windows XP, windows 7 sau vista sunt praf dupa parerea mea.

| spintEE explică:

Am windows xp original dar totusi nu vreau sa il reinstalez, altceva ce mai pot face?