| ktalyn178 a întrebat:

Problema cu un HP Pavilion dv2500
Azi dimineata l-am pornit dupa vreo 12 ore de stat degeaba si pe ecran m-am trezit cu 8 display-uri... ca si cum display-ul era impartit in doua coloane a cate 4 display-uri. Se poate sa fie de la placa video, dar oare daca voi reinstala windows-ul, isi va reveni?
N-as vrea sa-l duc la un service ca nu ma tine buzunarul.
Zilele trecute i-am bagat un vista home edition pe el, dar nu l-am pus la munca cine stie ce, l-am deschis maxin 10-15 minute pe zi.

1 răspuns:
| IonutGaby a răspuns:

Fara sal duci la un service nu stii ce are, bun schimbi placa video si daca tot asa face? mai bine mai scoti niste bani si te duci cu el la reparat