| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu decodorul de la Dolce, nu mai merge. Este bagat in priza, are cartela aceea in el si este pornit si de la butonul din spate, dar tot nu merge, asa m-am trezit cu el azi de dimineata. Ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| FaraSareDoi a răspuns:

Sună la 1930 şi spune-le problema ta. Vor veni să ţi-l repare. Aşa mi se întâmplase şi mie şi a doua zi au venit şi l-au făcut. happy

1 răspuns:
| RedFantasy a răspuns:

Suna la 0800825425 si te vor intreba cand esti acasa. Vor veni si-l vor repara sau inlocui.