| Correct a întrebat:

Problema mea este destul de grava.
Nu pot instala nimic pe laptop de la un timp, am windows 8.
Am incercat sa descarc un program,la inceput nici o problema,apoi la partea in care trebuia sa se instaleze: era aceea bara ce trebuia sa se umple cu verde, se umple ea cam pana la jumate, apoi se opreste timp de 5-6 sec,dupa care se duce extrem de repede pana in capat si gata, nu-mi apare nici o eroare,cert este ca nu se instalase complet si programul nu putea rula.
Dupa ce am incercat de o multime de ori prin mai multe mijloace,am ajuns la concluzia ca e de la acel program, concluzie gresita desigur.
Incerc sa dau update unei aplicatii si imi dau seama ca de fapt la mine in laptop e problema.
Deci avand in vedere descrierea problemei, poate cineva sa ma ajute spunandu-mi ce e si cum sa scap de ea.
App am incercat sa descarc un antivirus si la partea cu instalarea am aceeasi problema.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca am inteles eu bine pe win 8 nu poti descarca chiar tot ce vrei. poate nu e cu licenta free si de aia

| alytaa a răspuns:

Schimba windows. Ca si eu am patit la fel.

| Hermii7 a răspuns:

Daca ai windows 8 trebuie sa iti faci un cont Microsoft pentru a putea descarca. Bafta!
Funda?