| Buzea_Daniel_1993 a întrebat:

Problema mea incepe cu adresa mea de Mail, nu.mi mai stiu nickname de la yahoo mail si nu mai pot intra sa-mi citesc mesajele. Ce este de facut? Imi scriu ID-ul si parola dupa ce dau sa ma loghez imi apare o casuta sa-mi scriu nickname cum aflu ce am scris deoarece nu-mi mai aduc aminte, s-au daca se poate sa aflu ce am scris in casutele respective atunci cand mi-am facut adresa? Va multumesc mult!

1 răspuns:
| DPaul a răspuns:

Am incercat si eu mai bine de o saptamana sa recuperez o parola de yahoo messenger, insa m-am dat batut. Orice informatie pe care o doresti de la administratorii Yahoo se poate elibera doar pe baza raspunsului la intrebarile secrete, pe care toata lumea le pune, din nefericire, la "nimereala".

Insa poti incerca sa le trimiti un mesaj, de pe alt mail, si poate poti rezolva problema.IMPOTANT: mesajul sa fie scris in engleza.

https://io.help.yahoo.com/......tact/index