| Wolwerine a întrebat:

Probleme networking.
Am reinstalt Windows XP SP2. Dar nu imi merge netu`. Am instalat chestiile de la placa de baza.
Poate cineva sa ma ajute?
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Asta este motivul problemei tale, asa ca ai de ales fie faci un upgrade la sp3(deci nu poti fara internet), ori ceri de la cineva un cd cu windows xp sp3 si il instalezi.Si eu am patit acelasi lucru ca si tine

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Instaleaza driveru la placa de retea tongue

| mdany a răspuns:

Vezi ca la instalare, pe langa placa video mai ai un CD primit cu pc-ul, cu mai multe programe care se instaleaza singur(cel putin in cazul meu), si de acolo se instaleaza si networkul.

| panther2007 a răspuns:

Uite o problema mare. Microsoft nu mai asigura asistenta pentru Windows Xp Sp2(service pack)
Motiv pentru care iti recomand sa treci la windows Xp Sp3.