| Eliut a întrebat:

Mai am o rugaminte. Deci mi-am instalat recent windows XP SP2, si nu am net, modemul merge, mai am un calculator, si pe ala merge netu. Placa mea de baza e Gigabyte GA-P31-DS3L. Va rog frumos sa ma ajutati [-o

2 răspunsuri:
| LRO a răspuns:

Http://www.driverchecker.com/download.php

nu ai instalat driverul la placa ethernet, daca ai cd-ul sau sti modelul dai o cautare pe net, iar daca nu atunci uitate la linkul de mai sus

| colector a răspuns:

Pai ai putea sa suni la cei cu internetul si sa te ajute sa il activezi