| anonim_4396 a întrebat:

Problemele la rootarea telefonului. Am un Samsung galaxy gio pe care l-am rootat, apoi i-am dat sa imi salveze toate aplicatiile pe card si fara sa instalez vreo aplicatie i-am dat sa isi faca back-up. S-a stins si acum nu se mai aprinde deloc, nici daca il pun la incarcat nici daca ii scot bateria si o pun la loc. Ce e de facut? (fara sa il duc la reparat)

3 răspunsuri:
| just4ecko a răspuns:

Ce program ai folosit pentru rootarea telefonului?

| anonim_4396 explică (pentru just4ecko):

Nu am folosit un program anume. am copiat o arhiva zip pe cardul de memorie si am rulat-o din biosul telefonului.

| just4ecko a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuia sa folosesti aplicatia Samsung Kies, este un program oficial al celor de la Samsung, nu avea cum sa-ti esueze... Doar ca: din cate stiu aceasta eroare nu o poti repara acasa... doar la un service profesionist sad