| Gheorghe_Alexandru_1997 a întrebat:

Procesor AMD FX X6 6350, 3900MHz, 14MB, socket AM3+ se potriveste pe Placa de baza MSI 760GA-P43 (FX), socket AM3+?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai tu parca erai marele configurator care facea cele mai proaste configuratii posibile. Ce faci, ai ajuns sa intrebi asa ceva? Da, e compatibil.

| Gheorghe_Alexandru_1997 explică (pentru sltlp):

Daca vrei sa stii. fratele meu care se incapataneaza mereu a pus intrebarea asa ca tine pentru tine

| Mihai1810 a răspuns:

Da e compatibil

| dantomescu78 a răspuns:

Merge.

Dar vezi ca placa de baza e cam varza. Ia-ti ceva putin putin mai performnat de genul: http://bit.ly/1bn0c5u

| SorrowSmile a răspuns:

Din moment ce au acelasi socket da!