| anonim_4396 a întrebat:

Procesorul asta http://olx.ro/......1kfpZ.html e bun? Adica duc macar bf4 cu el?
Pe sistem am acum un e2160, 2gb ram si un r7 240 ddr5 1gb si merge bf3 pe 1280x720 preset high destul de bine, assasins creed cu totul la high inclusiv rezolutia, si sunt mult mai multe jocuri.
Ce parere aveti despre procesorul acela?
Funda

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce vrajeala la vanzare laughing core 2 duo. Ar vrea el. COre 2 duo erau mai performante de atat. Bine, ala e mai performant decat dual-core-ul tau, dar tot slab e. Strange un ban si ia un quad, nu da banii aiurea.

| K0sti a răspuns:

E5300 e dual core, nu core2duo!