| Claudiu950 a întrebat:

Pute-ti sa-mi dati un link de unde sa descarc un program cu care sa inregistrez tot ce fac pe desktop? Va rog! Mi-ar trebui unul bun care sa dea grafica perfecta si sa nu sacadeze.

2 răspunsuri:
| Windswept a răspuns:

Cel mai bun screen recorder este Camtasia Studio 8 : http://www.techsmith.com/download/camtasia/default.asp. Totuși, nu este gratuit, vei avea un trial de 30 de zile. Un software gratuit bunicel ar fi Hypercam, dar nu este așa de bun. Sper că te-am ajutat.

| Claudiu950 explică (pentru Windswept):

Deja folosesc hypercam 3 si am observat ca nu e prea bun dar merge. Totusi multumesc!