| alexuzuyo a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti pasii cum se dezactiveza o placa video incorporata in placa de baza

Răspuns Câştigător
| Nelutsa a răspuns:

Deci dai click dreapta pe coputerul meu apoi dai proprietati apoi Hardwere apoi Devices Meneger si dai la displey adapters dai pe numele placii tale si sus pe bara aceea o sa-ti apara 2 pc-uri unul k un cerc si unul k un x dai pe cel k x si ti se va dezinstala FUNDA?

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Reetezi valvulatorul intrii in bios apasand delete apoi cauti GPU On Board si o treci pe Auto! sau Dezactivate cum vrei!

| alexuzuyo explică:

Nu merge nici cum