| SunshineJepu a întrebat:

R3! mi-am cumparat o tableta Goclever si nu pot sa ma conectez la wirlles! intru in wirles la setari imi gaseste 2 retele : Romtelecom WEP SI Romtelecom WPA si dau pe prima scriu parola si zice ca cauta IP si scanning si dupa 15 minute zice disconnect ce pot face? TIN sa mentionez ca la control panel la network nu imi apare Wirlles si nu stiu cum sa fac sa apara

2 răspunsuri:
| reysp a răspuns:

Ori ai pus parola gresit ori nu are destul semnal, incearca sa ii dai un reset din fabrica

| SunshineJepu explică (pentru reysp):

I-am dat, si am instalat si windows-ul din nou apare ca e conectat, apare semnalul sus si nu merge netu. cateodata merge cateodata nu