| mihai5mihai a întrebat:

Rămâne Digi cel mai bun și ieftin operator de Internet fix și mobil?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De internet fix absolut.

| UserRo10 a răspuns:

Eu sunt mutat din 2015 la ei cu internet, telefonie mobila si tv. La pachete sunt cei mai ieftini si ma bucur ca vine o singura factura.
La semnalul de telefonie mobila au evoluat cu mult si se bate pe umar cu Oranga si Vodafone.

| VelicanEmilia a răspuns:

Sunt multumita de ceea ce ofera. Servicii ieftine si de buna calitate. Pt internet, televiziune, 2 cartele portate la ei, 2 telefoane la abonament platesc pana in 150 lei/luna.

| tony543 a răspuns:

Am trecut de un an la ei, fata de Vodafone sunt in urma mult.Internetul este lent, nu mai pot sa fac chestii simultan care consuma date, in fine astept sa se termine contractul.doi bani dai doi bani face.