| Mihai11 a întrebat:

Care este cel mai bun operator de servicii de internet și televiziune din România? (UPC, Telekom sau Digi)

Răspuns Câştigător
| VladFurouncul a răspuns:

Toate au bubele lor... Eu sunt pe UPC de ani de zile și nu pot spune că sunt pe deplin mulțumit, am auzit multa lume că Digi ar fi cel mai bun, dar cumva mi-e greu sa cred. Telekom face figuri, știau asta pentru că au câteva rude...

11 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Digi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RCS-RDS(Digi), urmat de Orange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UPC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telekom

| DamianTPU a răspuns:

Digi. The best.
Ia orice altceva dar nu NextGen, e varza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DamianTPU):

Esti varza tu. NextGen prelueaza internet de la Digiwinking.

| DamianTPU a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut sa spun nu router de la NextGen, patesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DamianTPU):

Diferenta totala.
NextGen, este putin mai slab, dar totusi parerile spun ca este ok, bineinteles nu ca si gigantul RDS. Deja a investit exagerat in infrastructura, stiu ce vorbesc, si este foarte, foarte ok.

| DamianTPU a răspuns (pentru anonim_4396):

winking

| PopaCatalin26 a răspuns:

Digi

| RonkovRareş a răspuns:

Eu unul am internet de la UPC, de 500mbps care nu a cazut decat de 2 ori intr-un an de zile ( exceptand cand se mai ia curentul ). Poate ca digi are viteza mai buna dar pentru mine upc este mai stabil. Eu unul locuiesc la bloc si am instalata fibra optica.