| ღAndruscaღ a întrebat:

[Raspundeti repede; Funda] Buna ziua! Am o problema cu un telefon Nokia E72. Pe afisajul telefonului [dupa ce il deblochez] sunt de exemplu ceasul, WLAN, etc. Cum le sterg de pe afisaj sa apara doar imaginea? Va rog mult sa imi raspundeti repede chiar foarte repede la intrebare!

Răspuns Câştigător
| Nelfstar a răspuns:

Incearca in setari imagine (display) daca nu merge atunci nu pot fii scoase

| ღAndruscaღ explică (pentru Nelfstar):

Scuza-ma ca iti raspund tocmai acum, dar am rezolvat big grin. Am dat la moduri big grin sau cam asa ceva big grin oricum mersi :*

1 răspuns: