| AlexuTzzuAlex2000 a întrebat:

Recent am luat copyright pe muzica din gta..pe un live, daca nu salvez liveul tot o sa primesc copyright sau cum sa procedez, neaparat sa inchid muzica?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Nu mă mai uit la el de mult timp. Probabil că a închiriat drepturile sau a vorbit să i le de-a gratis.

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Da, nu mai pune muzică cu care creatorii nu sunt de acord sa o distribuie gratuit. Acesta este motivul copyright-ului.

| AlexuTzzuAlex2000 explică (pentru Celcestietot):

Inteleg, dar Iraphahell face acelasi lucru, nu l-am auzit sa se planga de copyright

| AlexuTzzuAlex2000 explică (pentru Celcestietot):

Am inteles, multumesc!

| Celcestietot a răspuns (pentru AlexuTzzuAlex2000):

Cu plăcerewinking!

| Celcestietot a răspuns (pentru AlexuTzzuAlex2000):

Nu mă mai uit la el de mult timp. Probabil că a închiriat drepturile sau a vorbit să i le de-a gratis.

| Rd79 a răspuns:

Adica ai cumparat drepturile pe muzica aia, sau cum?

| ThyDoom a răspuns:

Dacă ai luat, atunci oprește-te.
Din câte cunosc eu, poți lua și pe live.