| VP_Alin_1905 a întrebat:

Recent am luat Pc-ul din service(garantie) si aia mi-au spus ca au inlocuit placa video si placa de baza ca erau defecte cu unele noi (i3 6098p / H110M-DVS R2.0) si am primit un CD cu driverele si utilitatile de la placa de baza pe care le-am si instalat dar pe ecran imi apar purici verzi si.Am un monitor 1920x1080 dar la screen resolution imi apare maxim 1280x1024 si cand vreau sa dau update la placa video imi zice "nVIDIA display are not available".Are idee cineva cum pot rezolva?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Adică ți-au schimbat o placă video posibil bună cu una sigur proastă! Mișto afacere! Să spui la ce service ai fost, să știe lumea să se ferească de ei!

| mudokins78 a răspuns:

Placă video bulita