| uzzi92 a întrebat:

Recomandati-mi va rog un antivirus care sa isi faca fara probleme update zilnic si sa nu fie din cele care iti usuca calculatorul de resurse, dar sa fie cat de cat bun (foloseam Nod32, dar am probleme cu licentabatting eyelashes au inceput astia sa le verifice)...

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Vezi ca ti-am trimis pe privat.

15 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu am avast si nu am avut probleme cu el. Si e free.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Tot NOD32, dar unul putin mai vechi cu un alt FiX pentru el. Sterge tot ce ai de la ala dinainte!

| Parintele a răspuns:

Marc3ll... pentru ca este ilegalhee hee

| M4RK a răspuns:

Avira antivir e bun il am si eu

| M4RK a răspuns:

Nodgod dc nu aici? scuze ca te intreb

| Leea1234 a răspuns:

Eu am avut McAfee -a fost bun, foarte bun... dar nu l-am avut gratis decat 2 luni (69 euro pentru.an...SCUMP!)
apoi la sfatul unui user TPU am descarcat avast, la fel e bun si usor de folosit, dar gratis il ai doar 2 luni (45 euro -1an acceptabil)
acum am descarcat avira e gratis si pana acum nu am avut probleme, eram pe punctul de a lua doi virusi, dar cu ajutorul AVIRA l-am eliminat!
concluzie:
avira -e gratis si bun
http://www.free-av.com/en/download/index.html
si alegi casuta unde este o bulina rosie unde scrie "free„

| NimeniAlta a răspuns:

Avirahappy este o solutie gratuita de protectie antivirus care scaneaza constant si rapid computerulhappy

auran
| auran a răspuns:

Kaspersky

| JustMeFlory a răspuns:

Avira, AVG, Symantechappy

| hândel a răspuns:

Eu folosesc Karpersky antivirus si am protectie maxima. Singura chichita-i cu licenta, la care o data la luna sau doua luni trebuie sa-i caut o noua cheie de activare, dar merita efortul. Daca vrei detalii, stii unde-s.winking

| Jonsdottir a răspuns:

AVG 8.5 Free Edition.cand ti'l instalezi alegi daca vrei sa'si faca singur update'ul sau daca vrei sa'l faci tu

By Dy
Xo~Xo

| laurentiu_9029 a răspuns:

Avira este cel mai bun. Ti-l recomand.Eu am de 6 ani numai asa ceva. E cel mai bun. Pc-ul meu nu a avut nimic niciodata

| GodBlessYou a răspuns:

Avast!

| GodBlessYou a răspuns:

Si ca firewall foloseste zonealarm! Si o sa fii protejat 99%!

| leonardobz a răspuns:

Incearca Tnod E un programel care introduce in locul tau licente valide in Nod32.
Pt download
http://useful4you.blogspot.com