| hatze a întrebat:

ce antivirus imi recomandati? as vrea sa aiba si licenta sa nu am problemewinking am avut nod32 dar mi s-a dus licenta,

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Salut cel; mai bun antivirus care ii gasesti si licenta la el pe net este AVG 2012 internet security
Daca vrei sa descarci avg 2012 internet security uita-te aici
http://free.avg.com/ww-en/download-free-trial
da clik pe download si dupa uite serialul il schimbi cand iti apare serialu ala trial adica pe 30 de zile si tu il pui sa-l ai definitiv gratis
8MEH-RNZLL-2Y4QX-79PPA-MKJTH-AEMBR-ACED
sau nu sti sa crakuesti un antivirus dar totusi succes

| hatze explică (pentru Scherimuvi):

Ma pricep acum il descarc si iti dau si funda daca functioneaza happy

| Scherimuvi a răspuns (pentru hatze):

Dar vrei sa-ti explic ma

13 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Poti cauta pe net licente

| Sihastrul a răspuns:

Avira antivirus personal free

| Konata a răspuns:

Buna, fara indoiala cel mai bun este AviraAntivir si Registry Mechanic.Le poti pune pe amandoua.Eu le am si calculatorul merge foarte bine, nu am intampinat nici un fel de probleme.Bafta!

| Mikyyela a răspuns:

Eu folosesc Avast!winking

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Eu am kaspersky, si sunt foarte multumita de el. l-am cumparat online de la eMAG, si chiar daca el costa cam multicel, macar stiu ca nu nici o problema. succes

| Despretoate a răspuns:

Antivirusi gratuiti.
Cauta pe Google:
lista antivirus xaaaaucxbbbbu

| perseadrian a răspuns:

O lista cu programe antivirus gasesti aici: http://ro.filerex.com/news/programe-antivirus-gratuite.html

| itsirc3 a răspuns:

Eu folosesc Malwarebytes.Mi se pare cel mai bun de pana acum si am incercat destule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira e gratis!

| lyan a răspuns:

Norton de la romtelecom cu licenta daca esti abonatul lor

| lyan a răspuns:

NORTON,de la romtelecom daca esti abonatul lor