| AlinnaJ a întrebat:

Recunosc,nu ma prea pricep in telefoane, dar azi am primit cadou un Htc One Mini.Imi spune cineva cum pot sa descarc jocuri si diverse aplicatii(de fitnes de exemplu)si daca costa ceva? merci anticipat)))

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu prea stiu ce aplicatii de fiten sunt sincer dar...
Conecteaza-te la wireless sau activeaza 3g-ul(nu recomand cu 3g ca duci imediat traficul de date). Si ai in telefon o aplicatie numita magazin play(play store). Deschizi, iti faci cont deoarece probabil nu ai. Si cauti acolo tot ce iti trece prin minte.

| AlinnaJ explică (pentru sltlp):

E greu sa-mi fac cont? si e gratis sau cu plata?

| sltlp a răspuns (pentru AlinnaJ):

Sa iti faci cont e gratis. Iar aplicatiile se incadreaza in 2 cateogrii: cele cu plata si cele gratuite. Tu procedeaza cum am zis eu, ai sa vezi mai bine cu ochii tai big grin.

| SouLIce a răspuns:

Iti faci un cont google si intri in play store acolo ai o multime de aplicatii unele sunt gratuite, unele le cumperi