| AlessiaOtaku a întrebat:

Repede,am nevoie de ajutor! Mi s-a bagat pateu in mufa de incarcare(a tabletei), iar cand am pus.o la incarcat nu se mai incarca! Am incercat sa scot pateul din mufa dar tot nu merge! Ce pot face?!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Dumnezeule mare Alessia...
ia un ac de cusut fff fin.
in partea unde ar trebui sa pui firul infasori putina vata si pui o picatura de spirt. o picatura nu un litru. sa umezesti doar vata si sa poti curata ceva mai bine mufa. daca in continuare nu reusesti sa incarci ar trebui sa mergi la un service.
intrebare: cum ai reusit performanta sa introduci pateu in mufa?
intrebare 2 : pateul e de porc sau de peste?