| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 6s si de ceva vreme cand il pun la incarcat nu mai apare fulgerul pe baterie in colt, adica nu imi apare ca se incarca, totusi el se incarca dar foarte greu. Altfel nu pot sta pe el decat daca este bagat la incarcat, oare sa fie mufa de incarcare sau bateria?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Buna, bateria clar

| anonim_4396 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Ms Codrinel fa sambata cu satana

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru anonim_4396):

Amu' îl dezleg pe Roberto din beci

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Pot fi ambele
si mai pot fi:
- incarcatorul
- cipul de incarcare

cablul si incarcatorul poti sa le schimbi, dar pentru restul iti trebuie specialist

| viavo a răspuns:

Poate sa fie mufa mama si bateria sau mai grav sa fie o defectiune la battery manager, un microcontroler responsabil de incarcarea acumulatorului.