| MiaunelMiaunescu a întrebat:

Repun intrebarea, dar mai intai explic.
Am avut Win 7 si vreau sa imi pun XP dar cand vreau sa ii sterg partitiile si sa le refac (dupa ce dau la inceput enter) imi spune :
Setup cannot find the End User Licensing Angreement (EULA)
Setup cannot continue. To quit, press F3.
Ce trebuie sa fac ca sa mearga? Mentionez ca pe alt pc imi merge sa instalez.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Partitiile le faci si formatezi cu asta: http://www.epasystems.ro/partition-wizard-home-edition/

| MiaunelMiaunescu explică (pentru K0sti):

Eu nu vreau sa prin formatez simplu, vreau sa sterg partitiile si sa le refac pentru a instala windowsul pe una din ele

| K0sti a răspuns (pentru MiaunelMiaunescu):

Miunescule, tu ai citit ce face programul ala de ti l-am dat, e in romaneste, nu in chinezeste! Cu programul ala faci ce vrei muschiul tau! Daca te pricepi!