| ciocio1993 a întrebat:

Rog ajutor! ( care se pricepe la calculatoare, internet etc )!
Deci de cateva zile nu stiu ce are calculatorul!
Nu pot sa instalez Flash player nimic si de fiecare data cand incerc sa deschid un site etc zice : us.data.toolbar.yahoo.com:443 foloseste un certificat de securitate incorect.
Certificatul nu va fi valabil decat din 6/24/2010 5:21AM etc...
Aceasta ar putea fi o problema in comfiguratia serverului sau ar putea fi cineva care incearcasa pretinda de acest server!
Daca v-ati mai conectat la acest server cu succes in trecut, eroarea ar putea fi termporara si puteti incerca din nou mai tarziu!
Si mai jos scrie daca vreau sa dau ( Vizualizeaza certificat sau Renunt )! ajutati-ma urgent!

Răspuns Câştigător
| gago a răspuns:

Buna pai se poate sa ai :

1. data la calculator si ora nu sunt fixate
2. certificatu a expirat ceea ce trebuie reinstalat mozilla si daca nu merge reinstalat windowsu

3.siteu nu este de increderewinking

funda?

3 răspunsuri:
| bobik91 a răspuns:

Exact ce a spus gago si dupa ce ai facut acestea poti intra pe http://tonuri-apel.com sa vezi daca merge :)

| TURCUL0001 a răspuns:

1. seteaza data la calculator
2. dezinstaleaza toolbar-urile
3. reinstaleaza browser-ul

In principiu merge dupa ce dezinstalezi yahoo toolbar. am patit si eu aceiasi chestie.

| DulceataXP a răspuns:

Cred ca trebuie sa incerci sa schimbi windowsu si toate programele sa le instalezi din nou