| Bianncax a întrebat:

Routerul nu arata nici o lumina, inainte arata 2 luminite (una de semnal si una de internet) iar acum nu arata absolut nimic, internetul nu merge, am incercat sa-l resetez, sa il bag in alta priza (care functioneaza 100%) si nimic.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Inseamna ca router-ul a pupat lumina. Daca e de la firma de internet suni sa iti dea altul. Daca nu, cumperi unul nou.

| Bianncax explică (pentru Wr3nch):

Il am de la Vodafone, chiar in halul asta de proaste sunt? laughing) Nu are mai mult de un an

| Wr3nch a răspuns (pentru Bianncax):

Nu neaparat. La orice electronic e o sansa sa se defecteze, de asta cand cumperi ai de obicei 2 ani garantie. Eu zic ca ai avut ghinion.

Răspuns utilizator avertizat
| Bianncax explică (pentru DracuIa):

Multumesc, asta o sa fac oricum
speram sa existe o solutie mai usoara

| Wr3nch a răspuns (pentru Bianncax):

Din pacate cum e dus cu totul, nu se poate face nimic. Daca mergea macar unul din becuri poate se mai smecherea ceva. Verifica cablul de alimentare sa nu fie ros pe undeva, un amic asa a patit.

Răspuns utilizator avertizat
| Bianncax explică:

Update am sunat la astia de la Vodafone si merge acumlaughing) Nu stiu ce minune au facut

Răspuns utilizator avertizat