| calinzet a întrebat:

Rulez filme HD in KMplayer si nu este nici o problema...in afara de una singura: sunetul merge aiurea, tot timpul este mai in fata decat trebuie.
Ce as putea face sa mearga? Ar fi excelent daca as putea sa il fac sa mearga ca lumea!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Probabil e o eroare de la KM. Nu cunosc prea bine programul dar foloseste alt program sau incearca sa-l rezolvi pe acesta de la setari.
Baftawinking

2 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Habar nam...

| calinzet explică:

Nu...nu... face cesti asta cu toate programele care pot rula hd.eu am zis de kmplayer pentru ca asta a fost recomandat