| anonim_4396 a întrebat:

S-a mai întâmplat cuiva să vorbească cu cineva pe snap și să le dispară profilul persoanei și să nu o mai găsească câteva ore?

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dar in final ai gasit-o?
eroare ceva

| LisaJulie a răspuns:

Cel mai probabil l-a șters!

| Antonia23K a răspuns (pentru LisaJulie):

Aplicația direct?

| LisaJulie a răspuns (pentru Antonia23K):

Da!

| Antonia23K a răspuns (pentru LisaJulie):

Și, oare cum pot să dau de persoana respectivă dacă nu știu nici numele de utilizator?‍♀️

| LisaJulie a răspuns (pentru Antonia23K):

Poate își va face un cont nou

| Antonia23K a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu știu ce să zic. Ai pățit și tu lucrul ăsta?

| LisaJulie a răspuns (pentru Antonia23K):

Da! Și-a șters aplicația din cauza lipsei spațiului din telefon! Apoi s-a instalat din nou

| Antonia23K a răspuns (pentru LisaJulie):

M-am gândit și la posibilitatea să-mi deie block, de fapt.
Dar, eu când am trimis mesajul respectiv arată ca se încarcă trimiterea ( mesajului) și după mi-a și dispărut contul

| Antonia23K a răspuns (pentru Antonia23K):

+ dacă era primesc block, mă gândesc ca eu trebuia să mai am încă vizibil contul persoanei respective