| add1cted1 a întrebat:

Salut. Daca am placa video amd si monitor g-sync merge refresh rate 144hz? Daca nu, ce as putea face?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

G-sinc sau Free-sinc nu are legatura cu refresh rate-ul! Deci normal ca va merge exact cat are monitorul si binenteles cat suporta placa video... daca ai placa video de 7-8 ani sau mai mult, nu va merge! G-sinc-ul are alta poveste! Bafta!

| add1cted1 explică (pentru lpavel):

Tin sa te contrazic, am avut placa de 10 ani si tot imi rula in 144hz monitorul