| KindKid17 a întrebat:

Sa fac upgrade de la win 7, la win 10? Argumente PRO si CONTRA! Funda! big grin

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

7 functioneaza perfect fara nici cea mai mica eroare!
10 are unele erori mici ce se pot trece cu vederea si odata ce te-ai obisnuit cu 10 nu vei mai vrea sa te intorci la 7 niciodata! happy
10 are aplicatii mai multe si foarte bune de care nu te poti despartii daca te-ai obisnuit happy 7 e doar un windows simplu fara nimic happy dar cel putin nu-ti faci nervi cu el...
De ce nu-l incerci, te poti intoarce oricand la 7 happy

| KodrutZ a răspuns:

Daca te maninca, fa. Eu folosesc tot aplicatiile de dinainte, cele de la MS sint in continuare niste porcarii atroce (file manager, image viewer, toate praf si pulbere). Interfata e jalnica, e de-a dreptul urit fata de W 7, au scos desktop gadgets si ai notificari in genul Android. Il folosesc de prin vara si nu ma intorc la 7 fiindca asta nu face figuri in mod deosebit, dar nu ma da pe spate. Oricum, important e sa iti poti face treaba cu el, nu sa aiba margini rotunde si ferestre transparente.

| untu a răspuns:

Iti sugerez sa ramai la sistemul de operare WINDOWS 7! S-a anuntat ca sistemul de operare WINDOWS 10 este o capcana!