| NUUSTIU a întrebat:

Pro sau contra bloguri? ARGUMENTE

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu văd nimic rău în a-ți exprima opiniile sau experiențele!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Tiberius a răspuns:

Hai sa-ti povestesc ceva.Eram prin clasa a 12-a si aveam un coleg (mai ratat de felul' lui) care avea blog si pe care scria fel si fel de aberatii de ale lui. Odata din curiozitate l-am intrebat la ce ii este de folos acel blog. El mi-a raspuns "Imi expun ideile etc". La care eu l-am intrerupt brusc. "Scrie-n... matii in notepad atunci". Sper sa intelegi ceva din povestioara mea.De fapt consider ca cei care au bloguri probabil se simt al dracului de singuri.

| AddeGabrielle a răspuns:

Eu sunt pro bloguri. pentru ca afli cum gandesc ceilalti din jurul tau sau poate comunica ceva ca te-ar putea interesa si nu numai. iti poti face chiar prieteni si dezbatand o anumita temahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro. Care e problema? Vezi si gandirea, trairile, amintirile, dorintele altora. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PRO! Eu am două! Vă aştept pe lecturirecenzate.ro! Argumentul e chiar blogul happy