| EdwardEddy a întrebat:

Sa-mi cumpar carcasa pentru pc cu sursa sau fara?

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Recomandat carcasa fara sursa, ca oricum sursele care vin cu carcasele sunt de proasta caltiate.

| emilitalia a răspuns:

De obicei sursa unui calculator se cumpara in functie de consumul componentelor ( placa baza, video, retea, hdd.....etc.). Tu cumpara carcasa si pe urma te orientezi ce sursa ai sa cumperi.

| JinLing a răspuns:

Sursa este componenta prin care calculatorul in sine primeste electricitate, poti cumpara si doar o simpla carcasa, dupa aceea poti cumpara oricand o sursa, o sursa buna si convenabila nu depaseste cu mult 50-60 de lei

| taken a răspuns (pentru JinLing):

Arata-ne si noua sursa aia buna de 50-60 lei.

| JinLing a răspuns (pentru taken):

Vai scuza-ma eu n-am pc naveta spatiala, ma refeream la calculatorul meu e numai buna