| anonim_4396 a întrebat:

Sa presupunem ca am 3 website-uri.Este posibil sa creez un fel de server sau un alt website care sa le incorporeze pe celelalte 3, afisand din continutul lor pe acel,, mother-website,,?

3 răspunsuri:
| Abandoned2 a răspuns:

Ceea ce vrei tu se rezuma la a include 2 website-uri(foldere) in folderul radacina al unui website principal. Sau nu vrei asa ceva?

| darrenhaayes a răspuns:

Faci un al patrulea site care sa tina legaturile dintre cele 3, asta daca nu vrei sa transformi unul din cele 3 in bridge pentru celelalte happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva de genu'. SIteul principal sa aiba continut propriu iar celelalte sa aiba linkul undeva sus, dar si un fel de pagina proprie pe websiteul principal cu o mica parte[un rezumat]despre continutul siteului respectiv.