| Hell032 a întrebat:

Saall TPU! Am o intrebare am o boxa doar cu un fir care sa baga in priza si chestii de boxe mai mici ( eu nu le mai am) volum si tot asa... e doar boxa si firul ala... cum fac sa conectez laptopul la boxa. Pls expicatii DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| xBiiaM a răspuns:

Pai nu e ceva gen ca boxa ta are un fir rosu sau alb? Daca e cel alb atunci il conectezi la laptop pentru ca la mine merge doar cu cel alb, dar am pus si eu o intrebare de genu mai demult si mi s-a spus ca firul rosu trebuie bagat. Acum depinde. Sincer nu prea ai fost explicit cand ai pus intrebarea dar ma rog. Daca e asa cum am spus eu mai sus (fir rosu sau alb) il conectezi in mufa laptopului cu pictograma casti. E imposibil sa nu mearga, daca ai probleme cu sunetul apoi verifica Realtek.

| Hell032 explică (pentru xBiiaM):

Nu am niciun fir doar ala care se baga in priza

| xBiiaM a răspuns (pentru Hell032):

Spune-mi modelul boxei. Te rog

| Hell032 explică (pentru xBiiaM):

Genius