| Angel2203 a întrebat:

Am si eu o problema.Mi-am instalat de carnd Windows 7 Professional si mi-am instalat tot ce trebuie,adica placa audio, video, dar cand dau acolo la DXDIAG ca sa vad ce setari mai am,imi arata ca Microsoft's Windows Hardware Quality Labs(WHQL) trebuie sa-l instalez,si imi mai arata ca AGP Texture Acceleration nu este activat, si nu este vre un buton virtual langa el ca sa-l activez Va rog ajutati-ma! Am nevoie Urgent FUNDA! sad

4 răspunsuri:
| sergiu100000000 a răspuns:

Mai mine incerci sa instalezi alta versiune de wiondow 7 sau dul la un servis

| Angel2203 explică (pentru sergiu100000000):

Salut..am incercat sa fac si asta am avut si windows 7 ultimate si enterprise dar tot nu vrea... si ca sa-l duc la un servis imi ia o groaza de bani.
Dar oricum mersi de ajutor.P.S. am avut si windows 8 consumer preview iar pe acem OS. imi mergeau toate, dar l-am dezinstalat pentru ca nu prea imi placea...

| sergiu100000000 a răspuns:

Pai cl mai bine da-mi funda si instalazati xp profesional servise pc:2 e cel mai bun acela il folosesc si eu

| Angel2203 explică (pentru sergiu100000000):

Da cum sa nu altceva n-am ce sa fac decat sa-ti dau funda nu m-ai ajutat cu probelma deci nu am dc sa-ti dau funda si cu xp sp2 nu imi place acel windows mai bine imi bag 8 si gt..hai salut sa ai o zi frumoasa