| csdeaglecs a întrebat:

am luat un nokia n95 simplu. am 2 defecte la el.
1.cand intru pe camera si incerc sa fac o poza se incarca patratu ala de pe ecran si se aprinde blitzu pe moment dar nu face, face doar un zgomotel incet.
2.cand bag telefonul la incarcat zice not charging.
Cum le rezolv?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la geam.deschizi geamu...si ai dai drumubig grin.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la geam...deschizi geamu...si ai dai drumubig grin.Succes

| mobile a răspuns:

Salut,
In primul rand iti recomand sa te duci in service, uite aici lista service Bucuresti http://www.service-gsm-bucuresti.ro/, daca o sa ai nevoie de piese gsm ieftine gasesti aici www.magazingsm.ro.
Nu recomand sa te apuci sa-l repari singur, mai mult ca sigur o sa strici si mai mult telefonul.
Spor la treaba.

| ggalilei a răspuns:

Uita-te bine la el sa fie original, nu vreo replica, ca alea fac multe probleme.