| flaviu1 a întrebat:

Sal am si eu o intrebare.Deci am netul conectat la rds speed: 100.0 mbps.Cam de o saptamana tot am probleme cu el.Cand vreau sa ma conectez la un joc in retea de exemplu: San andreas multiplayer sau Cs internetul nu se conecteaza la joc. Dar cand intru pe internet exploren el merge.

HELP PLZ

Răspuns Câştigător
| cripistinna a răspuns:

Buna.Suna-i pe cei de la RDS si spune-le problema ta.Si la mine a fost la fel si au venit acasa si mi-ai schimbat ceva, gratis.Ai modem sau fir cu fibra de sticla? Trebuie sa mentionezi si asta cand vorbesti cu ei.Mult noroc!

2 răspunsuri:
| Ra1NbOw24 a răspuns:

HostName: || ManiacX || Server On Unban All (0.3x) ||
Address: 89.46.222.149:7777
Players: 8 / 150
Ping: 23
Mode: GodFather v2.5
Map: San Andreas goo all 10 on +1 ora

| flaviu1 explică:

Mai astept solutii