| cRIT a întrebat:

Salut am si eu o problema.Se inchide calculatorul din senin cand am internetul conectat. Daca il deconectez merge cat vreau. Apoi cand il conectez sta putin si se inchide. Poate fi de la placa de retea sau de la ei de la internet? Mentionez ca sunt pe UPC

Răspuns Câştigător
| sergiu_2449 a răspuns:

E de la placa de retea am avut si eu aceeasi problema placa mea se numea silan am schimbat-o si nu am mai avut treaba bafta

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cRIT explică:

Pai am reinstalat partitia C unde am windows a mers in seara aia.Crezi ca e ascuns pe undeva prin alta partitie? Vad ca acum merge.Sterg tot instalez iar windows si vad ce se intampla.Ms.

| cosmiinandreii a răspuns:

Ai un virus in calculator.Asa mi se intampla si mie pana cand l-am reinstalat si mai scaneazati si u pc sa eviti astfel de probleme!