| StormRider a întrebat:

Sal am un samsung corby si am o problema cu el cand bag cardul nu mil recunoaste dar cand dau sa il formatez imi da o eroare oare dc?

2 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

De cati GB este cardul? Se poate sa fie cardul cu prea mare memorie.si telefonul sa nu o poata accepta.De exemplu la Samsung Ks360 nu accepta carduri doar pana in 4 gb. Baftahappy

| 1People a răspuns:

Unele carduri cand le tot scoti din telefon se cam distrug... so e mort misa intamplat cu vreo 3 carduri. nu te lasa sa il formatezi asta iti zice in eroare