| SmoKeD a întrebat:

Sal.As vrea sa imi iau si eu un telefon nou si am de ales intre Lg Optimus L9 si Samsung Galaxy S Advance.Voi care credeti ca e mai bun? Eu as opta pentru L9 ca are 1 GB de RAM dar ecranul mi se pare cam mare, iar S Advance are ecran Super AMOLED. Fundahappy

2 răspunsuri:
| 5yr0Kk a răspuns:

L9 categoric.e mult mai bun ca s advance..pe langa ram mai are si android ice cream 4.0 deci e mult mai bun plus ca e si mai mare...iti spun eu e mult mai bun l9
Funda?

| ImAUnicorn a răspuns:

Eu zic că L9, e mult mai bun + are ram-ul mare happy Fundă?