| stangaionut a întrebat:

Salut vreau sa-mi iau un telefon nou si am de ales intre LG Optimus L9 si Samsung Galaxy S Advance.voi ce imi recomandati, eu zic ca L9 ar fi mai bun.

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ca si specificatii, L9 sta mai bine, dar atat, in utilizarea practica e lent, agata in jocuri (lag), navigarea pe net e uneori greoaie. Am pus mana si pe un Galaxy Advance, mi-a placut mai mult ca L9-le, si am vazut ca e si mai ieftin.
Totusi, ramane la alegerea ta, incearca sa le testezi pe amandoua daca ai posibilitatea (in vreun magazin).

| charleslouboutin a răspuns:

Galaxy s2.

| Dianatips a răspuns:

Buna.
Eu te sfatuiesc sa alegi Samsung-ul :)
Dar iti las un link unde poti vedea calitatile telefoanelor comparate :)

http://www.phonearena.com/....../7459,6873

| nexus9710 a răspuns:

Nu cumpara LG optimus l9 e praf, am facut si eu aceeasi prostie, cica e performant, dar jocurile au lag, pe net merge cu chiucu vai, se blocheaza uneori, mai bine i ati galaxy s advance, dar faci cum vrei.

| c02mln a răspuns:

Categoric S-ul.
Nu se poate compara LG-ul cu el. Îl depăşeşte S-ul din toate punctele de vedere. happy