| JustSmyle10 a întrebat:

Sal as vrea sa stiu si eu cum pot intra in nVIDIA control panel in alt mod decat click dreapta pe desktop pentru ca mie nu-mi apare cred ca din cauza ca am windows 7... (as vrea sa dezactivez vsync`ul si de aceea) dau funda si daca se poate mai multe metode de a intra daca nu e ok si 1 singurahappy

Răspuns Câştigător
| tzapu1 a răspuns:

Intri pe situl geforce.com si iti apare in stanga desktop si notebook. Il descarci pe cel cu WHQL si il instalezi.

3 răspunsuri:
| GrE3n a răspuns:

Intri in start/Control panel/si acolo iti cauti placa ta video nvidiaxxxx cum o mai cheama, dai dublu click pe ea si vezi pe acolo pe la optiuni
Bafta

| JustSmyle10 explică (pentru GrE3n):

Eu nu am asa cand intru in control panel imi arata mai multe chesti gen programs systems... hardware and sound appearence and personalization... decitiam zis am windows 7 ultimate 32 biti

| JustSmyle10 explică:

Nu apare nimic decat niste fisiere SETUP... si imi poti da cateva detalii despre driverele astea?

| tzapu1 a răspuns (pentru JustSmyle10):

Intri pe situl geforce.com si iti apare in stanga desktop si notebook. Il descarci pe cel cu WHQL si il instalezi.