| Medeaa a întrebat:

cum sa setez laptopul, atunci cand il inchid (nu windowsu, ci ecranu il las jos) sa nu mi se puna pe stand by, ci sa ramana neschimbat.
app. am windows 7

funda!big grin

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Buna. Intra la butonul start( cel din stanga jos) apoi intra in Control Panel - Hardware and sound - Change when the computer sleeps. Dupa ce ai intrat aici, selectezi la Turn off Display ii dai in jos sa fie pe Never, apoi ii dai Save Changes. Asta e tot. Acum nu iti va mai intra in stand-by.

Merit Funda?