| Albinuțăă a întrebat:

Am laptop si cand inchid clapeta se inchide pc, adica intra in stand by. pe ce pot intra si ce sa setez ca sa nu se mai inchida? sa ramana aprins.big grin ca sa nu se deconecteze netu si sa nu ma scoata de pe mess. Funda. va rog.:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start - Control Panel - Performanta si Intretinere - Optiuni de alimentare - Complex - Butoane alimentare ( la inchiderea computerului portabil ) alege ''nici o actiune''.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe desktop-Properties-Screen Saver-Power.-(si de aici sper sa te decurci ca nu mai am laptopu si nu stiu exact ce trebuie sa faci dar daca citesti pacolo o sa reusesti)winking succes!