| FlAiser a întrebat:

Sal.Daca stau pe safe-mode se poate arde placa de baza?

Răspuns Câştigător
| victoreanu a răspuns:

Nu stiu ce inseamna chica dar repet nu se poate arde placa de baza daca stai pe safe mode. Asta si inseamnna in traducere "in siguranta". Poate fi doar o coincidenta.
Ce laptop ai?

8 răspunsuri:
| victoreanu a răspuns:

Poti sa stai si un an in safe mode. Doar ca nu-ti incarca toate driverele. Deci nu te poti juca in safe mode.

| FlAiser explică (pentru victoreanu):

La laptop s-a ars placa de baza si chica din cauza ca stateam pe safemode

| FlAiser explică (pentru victoreanu):

Dell inspirion n5010

| victoreanu a răspuns (pentru FlAiser):

Nu stiu ce inseamna chica dar repet nu se poate arde placa de baza daca stai pe safe mode. Asta si inseamnna in traducere "in siguranta". Poate fi doar o coincidenta.
Ce laptop ai?

| Kayle a răspuns:

Nu.

| al3xander a răspuns:

Nu, nu are nicio treaba dar Safe Mode este pentru diagnostica, este un windows limitat, se foloseste doar in cazuri extreme si cum am zis doar pentru diagnostica.

| Rakanishuu a răspuns:

Da, dar sunt slabute sansele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, n-are treaba.

| vangaelis a răspuns:

In safe mode, nicidecum