| CRiSTi00Pq a întrebat:

Sal!

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1050972/

Vreau multe pareri, bun pentru gaming?, cat ma tine in gaming?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Foarte ok. Desi eu is fan Intel in cazul in care e de ales intre fx8xxx si i5/7 si probabil as fi ales un i5, dar nici asa nu e rau.

| Jipa95 a răspuns:

Frumos. Numai ca fx 8350 zboara cu 2 bete de memorie. Asa ca scoate-l pe ala de 8gb, si pune un dual channel 4x2. Sau daca mai ai bani, mai ia inca 1 bat asemanator de 8gb. n rest e ok, treaba cu jocurile nu mai 5 ani de acum in colo.