| SexyBlue a întrebat:

Ieri mi-am reinstalat windowsul si l-am pus pe 64 biti. Problema e ca, de cand l-am reinstalat si am downloadat Skype imi aparea blue screen incontinuu. Acum l-am dezinstalat si nu mai face asa. Ce pot face? Exista varianta Skype pe x64? Daca da de unde o iau?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ce sistem de operare ai instalat?
Pe Win7, exista pe 32 si pe 64, dar pe XP SP3 doar pe 32 biti.
(Windows XP SP3 - 32-bit version only)
Asadar, daca e Win7 sau mai nou, nu ar trebui sa existe vreo problema in a-l folosi. Utilizeaza doar sursele oficiale, pentru o versiune curata, functionala.

| Bogdan_9316 a răspuns:

Pe x64 nu cred... Pune-l pe 32 bits